De zaakwaarnemer van Rasmus Elm heeft bevestigd dat er veel buitenlandse interesse is in zijn pupil. De topscorer van AZ met zes doelpunten uit de laatste zes wedstrijden zou naar Italië en Engeland kunnen volgens Markus Mörk.
“Rasmus en ik hebben gesproken over zijn huidige situatie, omdat de interesse van andere clubs zo enorm is. De aanvragen voor gesprekken met hem stromen de hele tijd binnen. Zijn status is heel groot geworden”, zo meldt de zaakwaarnemer.
De 23-jarige Elm heeft in de zomerstop ook al diverse aanbiedingen uit de Serie A en Premier League afgewezen. Volgens Mörk hebben grote clubs oren naar Elm. “Maar voor Rasmus is het heel belangrijk dat hij zich ergens echt thuis voelt. Dat gevoel had hij ook toen hij voor AZ koos en het pakt nu ook allemaal zo goed uit op het veld”, concludeert hij.
<