Feyenoord geeft Fernandez een boete
Afgelopen zondag heeft Feyenoord-speler Guyon Fernandez zich van zijn donkere kant laten zien in de topper tegen PSV. De spits van Feyenoord deelde in de 55ste minuut een kopstoot uit aan Marcelo, verdediger van PSV. De KNVB stelde een onderzoek in naar de gebeurtenis omdat de beelden deze gebeurtenis duidelijk lieten zien. Ook Feyenoord zelf riep Fernandez op het matje.
Fernandez en zijn zaakwaarnemer hebben een gesprek gehad met trainer Ronald Koeman en technisch directeur Martin van Geel. De conclusie uit dat gesprek was dat Fernandez een boete van de club zou krijgen alvorens de KNVB over gaat op een straf.
Van Geel verklaard; ‘Er was sprake van onprofessioneel gedrag van Guyon in deze wedstrijd. Dit gedrag moet in de toekomst absoluut voorkomen worden. Daar gaan wij hem ook bij helpen.’
Het had erger kunnen aflopen met Fernandez als de arbiter het incident had zien gebeuren. Dan had Feyenoord met tien spelers de wedstrijd tegen PSV moeten voortzetten. Gyon Fernandez en zijn zaakwaarnemer waren het met de boete eens. Of dit een schuldbekentenis is is niet duidelijk, maar het is nu afwachten wat de KNVB verder beslist.
<