‘Einde seizoen voor John Goossens’
John Goossens komt naar alle waarschijnlijkheid dit seizoen niet meer in actie voor NEC. De middenvelder moet volgende week donderdag een kijkoperatie ondergaan aan zijn linkerknie. Als gevolg van die medische ingreep zal de voormalig Ajacied zes tot acht weken moeten revalideren.
Volg ons op TikTok voor de laatste transferupdates!
De 23-jarige Goossens moet worden behandeld aan een scheurtje in zijn meniscus, zo meldt NEC op haar digitale thuis. Het ziet er niet naar uit dat de twintiger nog voor de laatste speelronde wedstrijdfit zal geraken. Op 8 mei staan de laatste wedstrijden in de Eredivisie geprogrammeerd.
De blessure betekent waarschijnlijk een abrupt einde aan de periode van Goossens bij NEC. De linkspoot verkast na het huidige seizoen naar Feyenoord, dat de vleugelspeler transfervrij overneemt van de Nijmegenaren. Goossens is momenteel bezig aan zijn vierde seizoen in De Goffert.
<