Voetbal4U

"Voor het laatste voetbalnieuws uit binnen en buitenland"

Van Basten voelt zich in de maling genomen door bestuur van Heerenveen

Heerenveen verloor donderdagavond in het eigen Abe Lenstra Stadion vrij kansloos van het Noorse Molde FK:2-1. Door dit verlies komt Heerenveen dit seizoen niet meer uit in de Europa League.

Volg ons op TikTok voor de laatste transferupdates!

“We hebben afgelopen seizoen voor zeventien miljoen euro aan spelers verkocht. De helft daarvan zou geherinvesteerd worden, maar alles wat we gehaald hebben kwam transfervrij of is gehuurd”, stelt de ontevreden trainer van de Friezen.

Zonder versterkingen voelde Marco van Basten zich machteloos tegen de Noorse tegenstander.”Ik voel me ook wel een klein beetje in de maling genomen. Boos worden op de leiding had ook weinig effect. Als zij niet willen, houdt het helaas op.”

Van Basten nam zijn basisspelers na afloop van de wedstrijd in bescherming. “Ik kan ze niet verwijten dat ze slordig met de kansen omsprongen. Ze kunnen niet meer doen dan hard werken, maar ze hebben één of twee goede spelers nodig om zich aan vast te houden.”

Van Basten weigert nog op te stappen bij de Friese club. “Ik ga gewoon hard met de jongens aan de slag. We hebben al een paar goede competitiewedstrijden gespeeld. Daar gaat de focus nu op, al zal het een strijd in het rechterrijtje worden.”

<

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *