Voetbal4U

"Voor het laatste voetbalnieuws uit binnen en buitenland"

‘Virgil van Dijk kan zomerse transfer van 178 miljoen euro gaan maken’

Virgil van Dijk is één van de topspelers in de wereld. De verdediger zit goed bij zijn club Liverpool maar toch zitten er wat grootmachten achter zijn handtekening aan. Eerder was Real Madrid al geinteresseerd maar nu wil Juventus een zomerse poging gaan wagen.

The Sun schrijft vandaag dat De Oude Dame van plan is om in de aankomende zomer 178 miljoen euro te bieden voor de stopper. In Turijn zou hij Leonardo Bonucci moeten gaan vervangen en een nieuw ‘Oranje-centrum’ vormen met Matthijs de Ligt.

Het boulevardblad stelt over Van Dijk: “Nu hij een bagful prijzen heeft gewonnen met Liverpool, vraagt Juventus zich af of hij niet toe is aan een nieuwe uitdaging. Zeker als je je bedenkt dat hij al zo lang in Groot-Brittannië (eerder voor Southampton en Celtic, red.) speelt.”

De krant voert een bron aan met kennis van de plannen van Juventus: “De club is plannen aan het maken voor een groots bod in de zomer.” Betalen de Italianen daadwerkelijk 178 miljoen euro, dan wordt Van Dijk in één klap de op twee na duurste voetballer ooit, na Kylian Mbappé (180 miljoen euro) en Neymar (222 miljoen euro).

<

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *