
Atletico Madrid heeft een oogje op een speler van Ajax. Ze zouden namelijk graag Nicolas Tagliafico aan de selectie willen toevoegen. Trainer Diego Simeone zou erg gecharmeerd zijn van de Argentijnse verdediger en daarom willen ze deze zomer toeslaan.
Dat heeft er alles mee te maken dat de coach eigenlijk geen linksback tot zijn beschikking heeft die helemaal aan zijn verwachtingen voldoet. In het verleden was Luis Felipe de eerste keuze, maar die vertrok in de zomer van 2019 naar het Braziliaanse Flamengo. Sindsdien kampt Simeone een beetje met een probleempositie in zijn elftal.
Het is duidelijk dat Atlético flink zal moeten betalen om Tagliafico los te weken uit de Johan Cruijff ArenA. De transferwaarde van de Argentijn wordt geschat op 35 miljoen euro, maar vermoedelijk is een bod van die orde niet genoeg om directeur voetbalzaken Marc Overmars te overtuigen van een verkoop. Doen de Madrilenen er 10 miljoen euro bij, dan wordt het allemaal al een stuk aantrekkelijker.
<