Voetbal4U

"Voor het laatste voetbalnieuws uit binnen en buitenland"

‘Ajax deed Turkse spits Burak Yilmaz een aanbieding’

Midweeks was Burak Yilmaz de beul van het Nederlands elftal. De spits van Turkije maakte namelijk een hattrick in het met 4-2 gewonnen duel.

Yilmaz speelt in clubverband voor OSC Lille, eerder stond hij al onder contract bij onder meer Besiktas, Trabzonspor, Galatasaray en Bejing Gouan. Maar het had niet veel gescheeld, of de spits begon zijn loopbaan een kleine 20 jaar geleden bij uitgerekend Ajax. Dat onthult Bülent Uygun, die Yilmaz als trainer onder zijn hoede heeft gehad, in gesprek met Deportes Reports.

“Ik ontdekte Burak Yilmaz toen hij 16 jaar oud was. In die tijd waren er aanbiedingen van veel teams, waaronder van Ajax. Zijn vader accepteerde de voorstellen echter niet, zodat hij in Turkije verder kon groeien met zijn familie om zich heen. Ondanks zijn leeftijd ontwikkelt Burak zich nog iedere dag”, aldus Uygun tot slot.

<

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *