Edson Alvarez zal op zeer korte termijn de Nederlandse Eredivisie gaan verlaten. De Mexicaanse Ajax-speler staat voor een vertrek naar het Engelse West Ham United, dat maar liefst 40 miljoen euro voor hem gaat overmaken. Een enorm bedrag in de ogen van journalist Valentijn Driessen en ziet bijvoorbeeld bij Feyenoord betere spelers lopen voor minder geld.
In Kick-Off met Valentijn Driessen van De Telegraaf is de verslaggever duidelijk en trekt hij vergelijkingen. Hij haalt Lutsharel Geertruida erbij. “Dat wordt de volgende toptransfer in Nederland. Die gaat sowieso 30 miljoen opleveren en daar komen dan bonussen bij, hoeveel dat precies is is nog niet helemaal duidelijk.”
“Maar minimaal geloof ik drie miljoen, dus”, vervolgt Driessen. “Als je dat vergelijkt met Alvarez, dan heb ik liever Geertruida. En dan heb ik liever Kokcu dan Alvarez. Als je ziet wat voor enorme bedragen nog aan Ajax wordt betaald”, doelend op de 40 miljoen die de Mexicaan opleverde.
<