Voetbal4U

"Voor het laatste voetbalnieuws uit binnen en buitenland"

‘Feyenoord gaat voor superstunt en meldt zich voor Santiago Gimenez (24)’

Feyenoord gaat een poging wagen om 24-jarige spits Santiago Gimenez terug te halen naar Rotterdam. Hier maakt de Franse journalist Louis Girard vandaag melding van. Afgelopen winter nam AC Milan hem nog over van ‘De Stadionclub’ maar de Mexicaanse spits komt daar niet erg uit de verf.

Het zou gaan om een huurdeal. De Rossoneri hebben Victor Boniface nagenoeg zeker beet als nieuwe aanvalsleider en dus mag Giménez weg. In Rotterdam zou men dromen van een hereniging, al dan niet tijdelijk, met de voormalig publiekslieveling.

“Keert Santiago Gimenez deze zomer terug naar Feyenoord?”

De pioriteit in De Kuip lijkt nog altijd El Bilal Touré van Atalanta, maar het zou zomaar kunnen dat een buitenkansje als Giménez de voorkeur gaat krijgen in de slotdagen van de zomerse transferperiode. Eerder werd de linkspoot op de sociale media ook al voorzichtig gekoppeld aan PSV.

<

Eén gedachte over “‘Feyenoord gaat voor superstunt en meldt zich voor Santiago Gimenez (24)’

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *