Eredivisiecoach (43) kritisch: ‘Toch een aardige competitie die Eredivisie’
Telstar verloor vandaag in eigen huis met 2-3 van SC Heerenveen. Trainer Anthony Correia vond dat zijn ploeg te weinig bracht. De IJmuidenaren speelde een slechte eerste helft, maar lieten wel beterschap zien in het tweede bedrijf.
“Ik denk dat we de eerste vijftien minuten niet onder de druk uitkwamen”, vertelt Correia voor de camera’s van ESPN. “Ze creëerden veel kansen en Ronald (Koeman Jr., red.) redde ons een paar keer. Maar het in de wedstrijd groeien duurde veel te lang.” Vlak voor rust kwam Telstar nog tot scoren, waardoor ze met 1-2 de rust ingingen.
In de tweede helft probeerde zijn team het tij te keren, maar dat bleek lastig. “In de tweede helft hebben we een idee, maar dan maken ze een prachtige goal en daarna was het charme-offensief op het einde van ons niet mooi genoeg.”
“Te weinig diepgang in het spel van Telstar”
Volgens Correia ontbrak het vooral aan diepgang in het spel. “We hadden meer diepgang nodig om achter hun verdediging te komen. Ik denk dat we dat best goed hebben gedaan, alleen die 1-3 was iets te veel. Al moet ik eerlijk zeggen, een gelijkspel had erin gezeten. We hadden in de tweede helft echt bijzonder grote kansen. Dat is jammer. Het is een aardige competitie die Eredivisie. Het moet een tandje beter.”
<