Voetbal4U

"Voor het laatste voetbalnieuws uit binnen en buitenland"

Vreselijk nieuws: ‘Royston Drenthe (38) getroffen door herseninfarct’

Vreselijk nieuws. Royston Drenthe is namelijk in het ziekenhuis opgenomen vanwege een herseninfarct. Met dit nieuws komt het Instagram-account van FC de Rebellen vandaag naar buiten.

Dit is afgelopen vrijdag gebeurd, waarna hij direct is opgenomen in het ziekenhuis. ‘Drenthe wordt momenteel goed verzorgd en verkeert in goede handen. Het team en de betrokkenen hopen op een voorspoedig herstel.’

De familie van Drenthe heeft gevraagd om rust en privacy. Dat willen de betrokkenen zodat ze hem de volledige steun kunnen geven en ruimte kunnen bieden tijdens het herstel.

Onder de Instagram-post van FC De Rebellen regent het berichten. Ook Theo Janssen laat een boodschap achter. ‘Pff, bizar’, schrijft Janssen, collega-analist van Drenthe bij Ziggo Sport.

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door FC de Rebellen (@fcderebellen)

<

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *