’20-jarige speler van Heerenveen hard op weg naar de wereldtop’
Heerenveen zou met de 20-jarige doelman Bernt Klaverboer goud in handen hebben. Althans, dit is de mening van Roelof de Vries. Hij is als commentator en presentator verbonden aan het medium ‘Omrop Fryslan’.
Na de blunders van Andries Noppert kreeg Klaverboer onlangs de kans bij de Friezen. Hij maakte direct indruk, zo ook afgelopen zondag in de wedstrijd tegen SC Telstar. Er werd met 2-3 gewonnen en hij blonk uit met verschillende fraaie reddingen.
“Kan wel eens een hele grote worden”
“Dit kan wel eens een hele grote worden”, jubelt De Vries in de Sportcast. Daar voegt de Heerenveen-watcher aan toe: “Je moet altijd voorzichtig zijn met talenten, maar hij kan de wereldtop wel eens halen. Ik zou dus ook zeggen dat zijn contract verlengd moet worden.”
Heerenveen maakte voor rust als collectief eveneens indruk. De Friezen gingen met een 1-2 zege de kleedkamer in, maar hadden er ook zomaar vijf of zes kunnen maken. “Wow, wat een ploeg is dit Heerenveen”, stelt De Vries. “Dat dacht ik echt 44 minuten lang toen ik de eerste helft zag. Het was echt heel goed.”
<