Voetbal4U

"Voor het laatste voetbalnieuws uit binnen en buitenland"

‘Erik ten Hag (55) neemt beslissing over functie bij Ajax’

Ajax zou dolgraag Erik ten Hag willen aanstellen als vervanger van de ontslagen John Heitinga, maar of dit gaat lukken wordt met de dag onzekerder. Met dit nieuws pakt het ‘Algemeen Dagblad’ vandaag uit. Daarnaast zouden de Amsterdammers niet overwegen om voorlopig een tussenpaus aan te stellen.

Of Fred Grim aan het roer blijft staan is ook niet bekend, maar hij zal in ieder geval niet vertrekken bij de club. “‘Mocht de club een trainer aanstellen die hem in de staf niet nog heeft, keert hij terug in de rol van Head of Coaching. Of hij Ajax ook tegen Excelsior en Benfica leidt, is dus afhankelijk van hoe snel de zoektocht klaar is.”

De krant stelt dat de Amsterdammers alle opties open houden, waarbij Ten Hag een voorname kandidaat lijkt. De ochtendkrant denkt echter niet dat de oefenmeester gaat terugkeren. “Een terugkeer van de voormalige succescoach van de club is steeds onwaarschijnlijker, maar wordt nog altijd niet helemaal onmogelijk geacht.”

Volgens het Algemeen Dagblad helpt het niet mee voor Ten Hag dat hij niet weet met wie hij een succesvol tandem moet gaan vormen. “Kroes, die de Tukker goed kent vanuit het management van SEG en vorige week koffie met hem dronk, heeft na het ontslag van Heitinga immers laten weten dat ook Ten Hag hem niet kan bewegen om na dit seizoen aan te blijven als td van de club.”

“Eerst een nieuwe technisch directeur aan stellen”

Volgens de krant lijkt het dan ook logischer om eerst een nieuwe technisch directeur aan te stellen. “Je zou zeggen van wel, al is het maar om zeker te weten dat de nieuwe technische baas het straks ziet zitten in de op dat moment zittende trainer. Dat was niet het geval toen Sven Mislintat 2,5 jaar geleden als nieuwe td meteen afscheid nam van interim-coach Heitinga.” De krant verwacht niet dat Ajax voor een tussenpaus gaat als trainer. “Voor die optie lijkt Ajax niet te opteren, aangezien de zoektocht naar een nieuwe trainer momenteel vooral in volle gang is.”

<

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *