MaciejRogowskiPhoto/shutterstock
Joey Veerman staat momenteel voor een mooie transfer naar het Turkse Fenerbahce. In de voetbalpodcast van de NOS wordt er ook ingegaan op zijn kansen voor het WK van volgend jaar in Noord-Amerika, Canada en Mexico.
Jeroen Stekelenburg van de publieke omroep vreest dat het een kansloos verhaal is voor Veerman richting het WK 2026. “Mijn gevoel zegt dat Veerman voor Koeman al een gesloten boek is, tenzij Veerman dit seizoen nog iets bijzonders gaat presteren..” De vraag is echter of excelleren in met alle respect de Turkse competitie ‘iets bijzonders’ is. Met PSV speelde hij in ieder geval nog Champions League-voetbal.
“Guus Til lijkt meer kans te hebben dan Joey Veerman”
Meer WK-kansen worden er toegedicht aan Guus Til, al is Stekelenburg ook over hem nog niet overtuigd. “Als je hem louter als spits naar het WK meeneemt, dan zie ik het niet gebeuren. Maar Til is wel een type speler die je als manusje-van-alles kan gebruiken. Til scoort altijd en dat is natuurlijk wel heel waardevol”, stelt de journalist.
<