VladimirZhoga/shutterstock
Ajax probeert momenteel met alle macht Manuel Ugarte te huren van Manchester United. Met dit nieuws pakt het medium ‘Voetbal International’ vandaag uit.
In de zomer van 2024 werd hij voor maar liefst vijftig miljoen euro overgenomen van het Franse Paris Saint-Germain. Die club betaalde een jaar eerder nog zelfs zestig miljoen euro voor de 24-jarige Uruguayaanse controleur.
Hij heeft dit seizoen veertien keer meegedaan in de Premier League. Zelf zou hij wel openstaan voor Amsterdam. Overigens is een alternatief voor Ajax een oude bekende: Daley Blind, van Girona CF.
“Ajax speurt nadrukkelijk de transfermarkt af”
VI schrijft verder nog: “Voor de langere termijn volgt de club ook talentvolle spelers als Stije Resink van FC Groningen en Gabriel Moscardo, die dit seizoen door PSG verhuurd is aan Braga.”
<