VladimirZhoga/shutterstock
Dick Schreuder maakt momenteel furore als trainer van NEC. En hierdoor staat de 51-jarige oefenmeester er goed op bij o.a Ajax. Volgens Het Parool is hij een serieuze kandidaat om deze zomer het stokje over te nemen van interim-trainer Fred Grim.
Jordi Cruijff zou wel gecharmeerd zijn van Schreuder en diens speelwijze. “Diens huidige assistent Haris Medunjanin werd in het verleden door Jordi Cruijff als speler naar Maccabi Tel Aviv gehaald.” De genoemde krant claimt dat Ajax zelfs al eens gesproken heeft met Schreuder.
“Dick Schreuder een serieuze optie voor Ajax”
“In de jacht op plek twee heeft Ajax het vizier gericht op Feyenoord, maar Grim moet ook proberen om nummer vier NEC onder zich te houden. Saillant detail is dat NEC-trainer Dick Schreuder afgelopen zomer ook met Ajax sprak en opnieuw een optie is voor de komende zomer”, klinkt het bij het medium.
De naam van Schreuder viel eerder ook al bij PSV, aangezien Peter Bosz naar het bondscoachschap bij Oranje lijkt te neigen na het WK 2026.
<🚨🇳🇱 JUST IN: Dick Schreuder is one of the names on Jordi Cruijff’s longlist to become the new head coach at Ajax.
Ajax already spoke to Dick Schreuder last summer, but chose for John Heitinga.
Jordi Cruijff brought the current assistant of Dick Schreuder, Haris Medunjanin,… pic.twitter.com/IzRlYllhHD
— Inside020 (@Inside_020) January 10, 2026