Oud-Ajacied van 100 miljoen speelt al maanden door met veel pijn
Antony heeft laten weten al maanden met de nodige pijn te spelen. De Braziliaanse technicus die onder contract staat bij Real Betis heeft last van pubalgie, een hardnekkige blessure rond de schaamstreek en lies. Vooral bij het schieten en het sprinten heeft hij daar veel last van.
“Sinds de wedstrijd tegen Getafe speel ik met veel pijn”, stelt Antony tegen Canal Sur Radio. “Het is een pijn die me stoort en me echt ongemakkelijk maakt. Ik probeer mijn dingen te doen, maar het is moeilijk. Ik ben constant bezig met behandelingen en herstel, maar ik wil het niet als excuus gebruiken.”
De 25-jarige Zuid-Amerikaan blijft echter beschikbaar om te spelen. “Ik word ’s ochtends behandeld en ’s middags opnieuw. Ik ben de hele dag bezig om zo goed mogelijk te kunnen spelen. De trainer weet welk offer ik breng om op het veld te staan. Kritiek komt altijd, maar het belangrijkste is dat je je hoofd erbij houdt. Ik weet wat ik kan geven en ik werk elke dag om mijn beste versie te laten zien.”
De laatste weken is Antony weer aan de beterende hand. Afgelopen weekend was hij de matchwinner tegen Atlético Madrid, terwijl hij eerder ook al beslissend was in de Europa League-wedstrijd tegen Feyenoord met een treffer en assist.
“Thuis in Sevilla”
Onder meer de nationale ploeg van Brazilië is een groot doel voor de oud-Ajacied. “Het shirt van Brazilië dragen is heel speciaal, maar eerst moet ik mijn werk doen bij de club. Als ik goals maak, assists geef en we winnen, komt de selectie vanzelf. Ik ben hier gefocust, maar iedereen weet dat ik werk om mijn tweede WK te halen.” In Sevilla voelt Antony zich in ieder geval helemaal thuis. “Het was de beste beslissing van mijn leven. Mijn hele familie is hier gelukkig. Dit is een club en een stad waar ik ontzettend van hou.”
<