‘Ronald Koeman Junior (30) stunt enorm met waanzinnige transfer’
Ronald Koeman Junior staat deze zomer voor een waanzinnige transfer. De 30-jarige doelman van promovendus staat namelijk voor een nieuw avontuur bij het Indonesische Persib Bandung. Deze club is momenteel koploper in de competitie.
Koeman heeft een aflopende verbintenis bij de club uit Velsen Zuid en lijkt zijn transfervrije status te gaan verzilveren. Hij zou het na drie seizoenen Telstar mooi genoeg vinden. Verslaggever Geert-Jan Jakobs bracht de geruchten over een overstap naar de huidige koploper van de Indonesische competitie als eerste naar buiten. “Ik hoorde van spionnen dat hij in de zomer misschien een mooie transfer kan maken naar IndonesiĆ«”, zo vertelde Jakobs over de nabije toekomst van de sluitpost.
“Ronald Koeman Junior staat voor fraaie overstap”
Volgens de journalist is de club uit Bandung, die momenteel de ranglijst aanvoert, geen kleine speler in de regio. “Dat is een heel grote club, die hebben ontzettend veel volgers”, aldus de verslaggever. Bij de ‘Maung Bandung’ zou Koeman jr. terechtkomen in een sterke Nederlandse enclave; de selectie herbergt momenteel spelers als Thom Haye, Marc Klok, Eliano Reijnders en de in januari 2026 aangetrokken verdediger Dion Markx.
Naast de concrete interesse uit Indonesiƫ houden ook diverse clubs uit de Singapore Premier League de verrichtingen van de dertigjarige sluitpost nauwlettend in de gaten. Daarbij wordt specifiek gewezen naar Lion City Sailors, een club meerdere Nederlanders onder contract heeft staan.
<