Absolute sterspeler mist treffen vanavond in El Clasico
Kylian Mbappé zal vanavond niet aantreden als Real Madrid het in El Clasico opneemt tegen FC Barcelona. De Franse steraanvaller is namelijk niet opgenomen in de selectie van ‘De Koninklijke’.
Hij leek Mbappé de clash met aartsrivaal Barcelona wél te gaan halen. De sterspeler kampte met overbelasting aan zijn knie, maar doorstond de trainingen in aanloop naar de wedstrijd goed en lag daarmee op schema om zich aan de aftrap te kunnen melden.
Volg ons op TikTok voor de laatste transferupdates!
Dat alles veranderde op de laatste trainingssessie, weet het Spaanse Sport te melden. Richting het einde voelde Mbappé toch weer wat pijn opspelen, waarna hij de kleedkamer inliep. Daar is geconstateerd dat de wedstrijd tegen Barcelona voor hem te snel komt.
Dat is voor trainer Álvaro Arbeloa de zoveelste klap in korte tijd. Bij Real Madrid is het op dit moment namelijk hommeles. De club ligt onder een vergrootglas na opnieuw een sportief zwaar teleurstellend seizoen en prijkt deze week op de voorpagina van haast ieder sportmedium.
“Kylian Mbappé maakt niet zijn opwachting in El Clasico”
Zowel in Spanje als daarbuiten. Dat vanwege de volledig uit de klauwen gelopen ruzie tussen middenvelders Federico Valverde en Aurelien Aurélien Tchouaméni. Laatstgenoemde is er zondag tegen Barcelona overigens wel bij. Datzelfde geldt niet voor Valverde, die rust moet houden na het oplopen van zijn hoofdwond.
Als Barcelona zondag gelijkspeelt of wint in het Bernabéu, wordt de week voor Real Madrid nóg zwarter dan hij al is. Dan kronen Frenkie de Jong en co. zich, uitgerekend in het hol van de leeuw, tot kampioen van Spanje. De aftrap is om 20.00 uur.
<📋✅ ¡Nuestros convocados!
🆚 @FCBarcelona_es pic.twitter.com/p73EWA2lft— Real Madrid C.F. (@realmadrid) May 10, 2026
