René Hake zou momenteel in gesprek zijn met het Schotse Hearts of Midlothian om daar de nieuwe hoofdtrainer te worden. Met dit nieuws pakt het medium ‘Edinburgh News’ vandaag uit. Hij zou er erg goed op staan bij de club.
Hake zit momenteel zonder club nadat zijn samenwerking met Feyenoord eindigde na het vertrek van Van Persie. Daarvoor was hij onder meer assistent van Erik ten Hag bij Manchester United. Daarnaast deed hij ruime ervaring op als hoofdtrainer bij Go Ahead Eagles, FC Utrecht, SC Cambuur en FC Twente.
“Schots avontuur voor René Hake?”
Hearts wil naar verwachting binnen een week duidelijkheid geven over de invulling van de trainerspositie. Mocht de keuze op Hake vallen, dan maakt hij na zijn periode in Rotterdam direct weer de stap naar een rol als hoofdtrainer. Daarmee lijkt voor hem een nieuw hoofdstuk in zijn trainerscarrière aan te breken.
<