Voetbal4U

"Voor het laatste voetbalnieuws uit binnen en buitenland"

‘Sporting Portugal mengt zich in de strijd om Feyenoord-parel’

Het Portugese Sporting Portugal heeft zich in de strijd gemengd om de handtekening van Feyenoord-spits Santiago Gimenez. Hier maakt de Turkse journalist Ekrem Konur melding van.

Giménez begon uitstekend aan het seizoen bij Feyenoord. De spits staat na 27 wedstrijden in de Eredivisie op 21 doelpunten en 4 assists. Wetende dat hij de laatste maanden moeite heeft met het maken van doelpunten laat zien hoe indrukwekkend zijn cijfers nog altijd zijn. Door deze vele doelpunten staat de Mexicaan natuurlijk onder belangstelling van verschillende clubs. Journalist Ekrem Konur meldt nu dat Sporting Portugal interesse heeft in de diensten van de Mexicaan. De Portugezen hebben echter alleen interesse als Viktor Gyökeres vertrekt.

De kans dat Gyökeres vertrekt uit Portugal is vrij groot. In 41 duels is de Zweedse spits betrokken bij 36 doelpunten en 15 assists. In totaal is hij dus betrokken bij 51 doelpunten, daarmee is hij de koploper in Europa. Zelfs Harry Kane en Kylian Mbappé komen niet aan deze cijfers. Gyökeres moet 100 miljoen euro gaan kosten, waardoor Sporting genoeg geld overhoudt om te investeren in een nieuwe aanvaller. Het bedrag wat Feyenoord wenst kunnen de Portugezen zeker betalen.

<

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *