Voetbal4U

"Voor het laatste voetbalnieuws uit binnen en buitenland"

Knokpartij in kleedkamer van Vitesse

De problemen bij Vitesse zijn de wereld nog niet uit. Trainer Albert Ferrer wilde voorafgaand aan de wedstrijd tegen Heracles Almelo niet op kunstgras trainen, omdat het positiespel ‘zo goed zou zijn dat dat niet nodig zou zijn.’ Dit weet Voetbal International.
 
 
 
Naast het weigeren van het trainen op kunstgras was er ook nog een akkefietje in de kleedkamer van de Arnhemmers. Slobodan Rajkovic en Haruna Babangida zouden slaags met elkaar zijn geraakt, zo vertelde Johan Derksen op RTL7.

Eigenaar Merab Jordania was ook niet te benijden. Twee scouts van FC Barcelona waren in de wedstrijd van Vitesse tegen Heracles Almelo Marti Riverola aan het bekijken. Riverola speelde in de onthutsende zwakke wedstrijd van Vitesse-kant op het middenveld. De wedstrijd ging uiteindelijk verloren met 6-1 tegen de ontketende Heraclieden.

<

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *