Voetbal4U

"Wij zijn Voetbal"

‘Joris Kramer (29) zou een prima aanwinst zijn voor Feyenoord’

Joris Kramer maakte afgelopen weekend veel indruk voor Go Ahead Eagles in het duel met Feyenoord. Zo wordt hij zelfs gezien als een potentiƫle versterking gezien voor de Rotterdammers.

“Ik vond Kramer werkelijk geweldig”, begint Anco Jansen bij De Oosttribune na de late 1-0 nederlaag van het tiental van Go Ahead in De Kuip. Daar sluit Tijmen van Wissing zich volledig bij aan. “Kramer heeft zichzelf echt weer op de kaart gezet. Als je bij Feyenoord oplet, dan haal je hem blind voor links centraal. Ik vind hem beter dan Anel Ahmedhodzic. Hij was echt fenomenaal”, stelt de RTV Oost-verslaggever.

“Joris Kramer deze zomer naar Rotterdam Zuid?”

Kramer draagt na het vertrek van Mats Deijl naar Feyenoord de aanvoerdersband bij Go Ahead. De 29-jarige mandekker speelt sinds de zomer van 2023 voor de Deventenaren, nadat hij in het seizoen 2021/2022 al gehuurd werd van AZ. Via NEC belandde hij definitief in De Adelaarshorst. Hij heeft nog een contract tot medio 2028.

<

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *