Voetbal4u.com

‘Eredivisie-aanvoerder had gesprek met Ajax’

Younes Namli stond afgelopen zomer voor een vertrek naar Ajax. De aanvoerder van PEC Zwolle was namelijk in gesprek met directeur Alex Kroes. Ook stond hij in een eerder stadium in de belangstelling van Feyenoord.

Hij had in de zomer van 2019 achter Jaap Stam aan kunnen gaan. De oefenmeester ruilde PEC Zwolle in voor Feyenoord en had een goede band met de Deen. “Een goede speler/trainer-relatie. Een stap naar de top drie in Nederland was een logische stap geweest”, blikt Namli terug bij ESPN. “Dat had kunnen gebeuren, maar er gebeurde toen heel veel bij Feyenoord. Daardoor ontstond een moeilijke situatie, waardoor ik uiteindelijk een andere keuze heb gemaakt.”

Topclub voor Younes Namli?

Afgelopen zomer was de dertigjarige aanvaller transfervrij en in beeld bij Ajax. “Ik heb met Alex Kroes een heel goed gesprek gehad. Hij kwam heel goed op mij over. De manier waarop hij mij zag, daar waren we het over eens. We waren het eens op veel vlakken”, legt Namli uit. Uiteindelijk koos Ajax voor iets anders, maar hij denkt dat spelen voor een Nederlandse topclub hem wel zou liggen. “Je speelt veel meer op de helft van de tegenstander en hebt veel meer de bal. Je kan vaak ook veel meer risico nemen. Ik zie niet waarom het dan moeilijker zou worden.”

<

Laat een reactie achter

Your email address will not be published. Required fields are marked *