Het Engelse Fulham gaat de komende transferperiode proberen om Ricardo Pepi over te nemen van PSV. Met dit nieuws pakken verschillende media vandaag uit. Ze zouden een bod van maar liefst 35 miljoen euro op hem voorbereiden, maar is dit in de ogen van de Eindhovenaren wel genoeg om haar Amerikaanse spits te laten gaan?
Het Algemeen Dagblad schrijft er het volgende over: Spits Ricardo Pepi staat opnieuw in de belangstelling van het Britse Fulham. De Premier League-club was vorig seizoen al voor hem in de markt en volgt zijn ontwikkelingen nog altijd met veel interesse. Fulham heeft een formeel bod in de maak, dat zo’n dertig à 35 miljoen euro groot zou zijn. Maar of PSV daarmee kan leven?”
Inmiddels weten de Engelse media te vertellen dat het bod van Fulham nóg hoger uit kan vallen. Men heeft het inmiddels over 35 miljoen pond, veertig miljoen euro dus, en dat moet directeur voetbalzaken Earnest Stewart van PSV toch wel aanlokkelijk in de oren klinken.
“Fulham heeft het kapitaal om Pepi over te nemen van PSV”
Terug naar de vraag: kunnen The Cottagers Pepi wel betalen? Het antwoord is duidelijk ‘ja’. De Premier League-club is immers in handen van Shahid Khan, een Pakistaans-Amerikaanse miljardair, die ook het NFL-team de Jacksonville Jaguars (American Football) bezit. Khan vergaarde zijn enorme rijkdom als eigenaar van autofabrikant Flex-N-Gate en zijn vermogen wordt geschat op maar liefst 6,8 miljard dollar. Daarmee staat hij op plek 65 in de ‘Forbes 400’ met rijkste Amerikanen. Hij is de 224e rijkste persoon ter wereld.
Een tijdje geleden sprak Ricardo Pepi zich ietwat mysterieus uit over zijn reserverol in het Philips Stadion: “Scoren is mijn taak, dus dat moet ik doen. Natuurlijk is deze situatie niet makkelijk. Er gebeuren veel dingen achter de schermen die jullie niet zien, er zijn dingen die ik niet kan delen. Het is niet makkelijk om rustig te blijven, maar ik moet hiermee omgaan. Ik denk dat ik dat goed doe.”
<